Entiteiten structuur

Lucrasoft B.V.
Merk: Facilitair

 

Lucrasoft Systems B.V.
Merk: Lucrasoft ICT Beheer, Simplr-IT 

Lucrasoft Solutions B.V.
Merk: DEPOT Software

 

Lucrasoft Digital B.V.
Merk: Dutch Grit, Picario, Movin, Synda, Tafas

 

Management

Wouter van Baardewijk
Linkedin
General Manager Lucrasoft ICT Beheer
e. Wouter@lucrasoft.nl

 

Angelique Noordijk - Van Dooren
Linkedin
General Manager DEPOT Software
e. A.Noordijk@Lucrasoft.nl

 

Steven Somer
Linkedin
General Manager Dutch Grit / Movin / Picario / Synda / Tafas
e. Steven@lucrasoft.nl

 

Marcel Calkhoven
Linkedin
Manager Administratie
e. Marcel@lucrasoft.nl

Directie

Lucas Vos 
Linkedin
Technisch Directeur / Eigenaar
e. Lucas@lucrasoft.nl

 

Frans Waaijers
Linkedin
Operationeel Directeur
e. Frans@lucrasoft.nl

 

 

 

 

Opzoek naar advies?