Entiteiten structuur

Lucrasoft B.V.
Merk: Facilitair

 

Lucrasoft Systems B.V.
Merk: Lucrasoft IT Beheer

Lucrasoft Solutions B.V.
Merk: DEPOT Software

 

Lucrasoft Digital B.V.
Merk: Dutch Grit, Picario, Movin

 

Management

Wouter van Baardewijk
Linkedin
General Manager Lucrasoft IT Beheer
e. Wouter@lucrasoft.nl

 

Gijsbert Dekker
Linkedin
General Manager DEPOT Software
e. Gijsbert@lucrasoft.nl

 

Steven van Somer
Linkedin
General Manager Dutch Grit / Movin / Picario
e. Steven@lucrasoft.nl

 

Marcel Calkhoven
Linkedin
Manager Administratie
e. Marcel@lucrasoft.nl

Directie

Lucas Vos 
Linkedin
Technisch Directeur / Eigenaar
e. Lucas@lucrasoft.nl

 

Frans Waaijers
Linkedin
Operationeel Directeur
e. Frans@lucrasoft.nl

 

Michel van Overbeek 
Linkedin
Commercieel Directeur
e. Michel@lucrasoft.nl